Forms to Email (2.1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: From
mr: कडून
