Forms to Email (2.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Subject
nn: Emne

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: From
nn: Frå
