Forms to Email (2.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Subject
sl: Zadeva

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: From
sl: Od

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
