Forms to Email (2.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Subject
sr: Предмет

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Settings
sr: Подешавања

en: Form ID
sr: ID форме
