Forms to Email (2.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Subject
sv: Ämne

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: From
sv: Från

en: Advanced
sv: Utökad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
