Forms to Email (2.1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Subject
uk: Тема

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Form ID
uk: ID форми

en: From
uk: Від

en: Advanced
uk: Розширені

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Informations:
uk: Відомості:
