Forms to Email (2.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Subject
ur: موضوع

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی
