Forms to Email (2.1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
