Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: From
hu: Honnan

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: The subject of the email.
hu: Az email tárgya.
