Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: From
my: မှ

en: About
my: အကြောင်း
