Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
