Forms to Email (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: From
cy: Gan
