Forms to Email (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: From
fa: از

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
