Forms to Email (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: From
fil: Mula kay
