Forms to Email (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
