Forms to Email (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: From
th: จาก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
