Forms to Email (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Form ID
is: Kenni forms

en: From
is: Frá

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: About
is: Um
