Forms to Email (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Form ID
pl: ID formularza

en: From
pl: Od

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
