Forms to Email (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Form ID
id: ID formulir

en: From
id: Dari

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
