Forms to Email (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Form ID
lt: Formos ID

en: From
lt: Nuo

en: Advanced
lt: Papildomai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
