Forms to Email (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: From
ro: De la

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
