Forms to Email (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Form ID
ru: ID формы

en: From
ru: От

en: Advanced
ru: Расширенные

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Informations:
ru: Информация:
