FortyTwo (5.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Configuration
ca: Configuració

en: Navigation
ca: Navegació

en: Browse
ca: Navega

en: Clear
ca: Neteja

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: No file selected
ca: No hi ha cap fitxer seleccionat
