FortyTwo (5.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
