FortyTwo (5.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
