FortyTwo (5.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Core
ast: Motor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Configuration
ast: Configuración

en: Navigation
ast: Navegación
