FortyTwo (5.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
