FortyTwo (5.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Clear
am: አጥራ

en: Tabs
am: ትሮች
