FortyTwo (5.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Clear
ne: सफा

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
