FortyTwo (5.0.2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Core
pl: Rdzeń

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Minimum scale
pl: Minimalna skala

en: Maximum scale
pl: Maksymalna skala

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: No file selected
pl: Nie wybrano pliku

en: Viewport settings
pl: Ustawienia obszaru wyświetlania

en: Initial scale
pl: Początkowa skala
