FortyTwo (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Core
lv: Kodols

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Toggle display
lv: Pārslēgt attēlojumu

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Logo image settings
lv: Logo attēla iestatījumi

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
