FortyTwo (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Shortcut icon settings
sr: Подешавања иконице-пречице
