FortyTwo (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Toggle display
bo: མངོན་འཆར་བརྗེ་བ

en: Logo image settings
bo: ཁ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Shortcut icon settings
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་སྒྲིག་འགོད

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
