FortyTwo (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Default
cs: Výchozí

en: Core
cs: Jádro

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Navigation
cs: Navigace

en: Browse
cs: Procházet

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Toggle display
cs: Přepnout zobrazení

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Logo image settings
cs: Nastavení obrázku loga

en: Shortcut icon settings
cs: Nastavení favicon ikony

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
