FortyTwo (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Toggle display
eo: Baskula montro

en: Logo image settings
eo: Agordoj de la emblemo

en: Shortcut icon settings
eo: Fulmbildetaj agordoj
