FortyTwo (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Toggle display
eu: Txandakatu bistaratzea

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Logo image settings
eu: Logotipo irudiaren ezarpenak

en: Shortcut icon settings
eu: Lasterbide ikono ezarpenak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
