FortyTwo (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Core
hi: कोर

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: Shortcut icon settings
hi: शॉर्टकट चिह्न सेटिंग

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
