FortyTwo (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Default
jv: Gawan

en: Core
jv: Inti

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Toggle display
jv: Tampilan sewalikané

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Logo image settings
jv: Setèlan gambar logo

en: Shortcut icon settings
jv: Setèlan ikon sidhatan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Libraries
jv: Pustaka
