FortyTwo (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Core
mr: मूळ

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Shortcut icon settings
mr: लघुमार्ग चिन्ह पर्याय
