FortyTwo (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Logo image settings
he: הגדרות תמונת לוגו

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Libraries
he: ספריות
