FortyTwo (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Toggle display
sq: Ndrysho paraqitjen

en: Logo image settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Shortcut icon settings
sq: Rregullimet e ikonës së adresës
