FortyTwo (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Logo image settings
te: చిహ్నపు బొమ్మ అమరికలు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
