FortyTwo (8.x-3.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Shortcut icon settings
hy: Դյուրանցման պատկերակի կարգավորումներ
