Forum (1.0.0) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Replies
bg: Отговори

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: root
bg: корен

en: Parent
bg: Родител

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Settings
bg: Настройки

en: edit container
bg: редактирай контейнер

en: Core
bg: Ядро

en: General discussion
bg: Общ форум

en: edit forum
bg: редактирай форума

en: Forum name
bg: Име на форума

en: forum
bg: форум

en: Add forum
bg: Добави форум

en: Node
bg: Материал

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last reply
bg: Последен отговор

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Topic
bg: Тема

en: Posts
bg: Мнения

en: Forums
bg: Форуми

en: No forums defined
bg: Не е избран форум

en: This topic has been moved
bg: Тази тема беше преместена

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Date - newest first
bg: Дата - най-новите са първи

en: Date - oldest first
bg: Дата - най-старите са първи

en: Edit container
bg: Редактирай контейнер

en: Hot topic threshold
bg: Праг за горещи теми

en: Topics per page
bg: Брой теми на страница

en: Posts - most active first
bg: Съобщения - активни на първо място

en: Posts - least active first
bg: Съобщения - неактивни на първо място

en: New forum topics
bg: Нови форумни теми

en: Number of topics
bg: Брой на темите

en: Active forum topics
bg: Активни теми

en: Read the latest forum topics.
bg: Прочети последните теми от форума.

en: Edit forum
bg: Редактирай форум

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
bg: Това е специалният форумен речник (категориален контейнер). Някои от стандартните категориални опции са премахнати.

en: Leave shadow copy
bg: Остави копие

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
bg: Ако преместите тази тема, може да оставите линк в стария форум към новия форум.

en: Container name
bg: Име на контейнера

en: forum container
bg: Форумен контейнер

en: Created new @type %term.
bg: Нов @type %term е създаден.

en: The @type %term has been updated.
bg: @type %term беше актуализиран.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
bg: Кратко, описателно име на разглежданите дискусии.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
bg: Описание и насоки за дискусиите в този форум.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
bg: Кратко, описателно име на тази съвкупност от свързани форуми.

en: Default number of forum topics displayed per page.
bg: Брой по подразбиране на темите показвани на една страница.

en: Default display order for topics.
bg: Подредба на темите по подразбиране.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
bg: Контейнерите обикновено се поставят най-отгоре (в основата) на форума, но също така може да поставите контейнер в друг контейнер или форум.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
bg: Форумите обикновено се поставят най-отгоре (в основата), но също така може да ги поставите в друг контейнер или форум.

en: Forum topic
bg: Тема във форума
