Forum (1.0.0) - en to ku translation catalogue (68 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: root
ku: ڕەگ

en: Parent
ku: باوان

en: Add container
ku: زیادکردنی کۆگا

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit container
ku: دەسکاریکردنی کۆگا

en: Core
ku: ناوکە

en: General discussion
ku: گفتوگۆیە گشتییەکان

en: edit forum
ku: دەسکاریکردنی سەکۆ

en: Forum name
ku: ناوی سەکۆ

en: forum
ku: سەکۆ

en: Add forum
ku: زیادکردنی سەکۆ

en: n/a
ku: نییە

en: Node
ku: گرێ

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Last reply
ku: دووا وەڵام

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: No forums defined
ku: هیچ مەکۆیەک نە ناسێنراوە

en: This topic has been moved
ku: ئەم بابەتە گوازراوەتەوە

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: Date - newest first
ku: کات - نوێترین پێشتر

en: Date - oldest first
ku: کات - کۆنترین پێشتر

en: Edit container
ku: دەسکاریکردنی کۆگا

en: Topics per page
ku: ژمارەی پەیامەکان لە هەر پەڕەیەکدا

en: Posts - most active first
ku: پەیامەکان - چالاکترینییان لە پێشەوە

en: New forum topics
ku: بابەتی تازەی مەکۆ

en: More help
ku: یارمەتی زیاتر

en: Number of topics
ku: ژمارەی بابەتەکان

en: Active forum topics
ku: بابەتە چالاکەکانی مەکۆ

en: Read the latest forum topics.
ku: تازەترین بابەتەکانی مەکۆ بخوێنەوە.

en: Edit forum
ku: مەکۆ دەستکاری بکە

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی

en: Leave shadow copy
ku: بەجێهێشتنی سێبەری بابەت

en: Container name
ku: ناوی کۆگا

en: forum container
ku: کۆگای سەکۆ

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
ku: دەربارە و ڕێنماییەکانی گفتوگۆکان لەم سەکۆیەدا.

en: Forum topic
ku: بابەتی مەکۆ

en: Administer forums
ku: بەڕێوەبردنی سەکۆکان

en: Starting a discussion
ku: دستپێکردنی گفتوگۆیەک

en: Moving forum topics
ku: گواستنەوەی بابەتەکانی سەکۆ

en: Locking and disabling comments
ku: کلیلدان و کردنەوەی بۆچوونەکان

en: A forum holds related forum topics.
ku: سەکۆ بابەتە پەیوەنددارەکانی لاخۆوە گرتووە.

en: Add new @node_type
ku: زیادکردنی @node_type ی نوێ

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
ku: جۆری <em>بابەتی سەکۆ</em> دەزوولەیەکی نوێی گفتوگۆکردن لەناو سەکۆدا دەستپێدەکات.

en: Forum navigation vocabulary
ku: وشەگەلی ڕێدۆزی سەکۆ

en: Provides discussion forums.
ku: سەکۆکانی گفتوگۆ دابین دەکات.

en: Hot topic
ku: بابەتە گەرمەکان

en: Normal topic
ku: بابەتی ئاسایی

en: Closed topic
ku: بابەتی داخراو
