Forum (1.0.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: General discussion
my: အထွေထွေ ဆွေးနွေးချက်

en: edit forum
my: ဖိုရမ်ကို ပြင်ရန်

en: Forum name
my: ဖိုရမ် အမည်

en: forum
my: ဖိုရမ်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: New comments
my: မှတ်ချက်အသစ်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Hot topic, new comments
my: မှတ်ချက် အသစ်များဖြည့်စွက်ထားသည့် လူကြိုက်များသော အကြောင်းအအရာများ

en: Hot topic
my: လူကြိုက်များသော အကြောင်းအရာများ

en: Normal topic
my: သာမာန်အကြောင်းအရာများ

en: The content title.
my: အကြောင်းအရာ ခေါင်းစဉ်

en: The date the content was posted.
my: သတင်းအချက်အလက်ကို ရေးသားခဲ့သည့် နေ့စွဲ
