Forum (1.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Replies
am: ምላሾች

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
