Forum (1.0.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Replies
sr: Одговори

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: n/a
sr: нема

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Default order
sr: Подразумевани редослед
