Forum (1.0.3) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Replies
ast: Rempuestes

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: root
ast: raigañu

en: Parent
ast: Padre

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit container
ast: editar contenedor

en: edit forum
ast: efitar foru

en: Forum name
ast: Nome del foru

en: Add forum
ast: Amestar foru

en: n/a
ast: n/d

en: Node
ast: Noyu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Last reply
ast: Rempuesta última

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu

en: Posts
ast: Artículos

en: No forums defined
ast: Nun hai foros definíos
