Forum (1.0.3) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: About
br: Diwar-benn
